Klasikinės tvoros

Nesenstanti klasika

Bubbles

Tvora gaminama iš 20×20 mm storio vamzdžių su 25 mm diametro rutuliukais, cinkuojama karštuoju būdu, dažoma milteliniu būdu su Jūsų pasirinkta RAL paletės spalva. Padengimas dažais gali būti matinis, blizgus arba ruplėtas.

Zebra

Tvora gaminama iš 20×20 mm storio vamzdelių. Kliento pageidavimu vertikalūs vamzdeliai prie horizontalių privirinami arba iš išorės arba iš vidaus (kad vaizdas iš abiejų pusių būtų toks pat), vėliau cinkuojama karštuoju būdu, dažoma milteliniu būdu su Jūsų pasirinkta RAL paletės spalva. Padengimas dažais gali būti matinis, blizgus arba ruplėtas.

Amisa

Tvora gaminama iš 20×20 mm storio vamzdelių. Vertikalūs vamzdeliai prie horizontalių privirinami iš vidaus, kad vaizdas iš abiejų pusių būtų vienodas. Sutankinimui (skydo apačioje) naudojami tokio paties diametro vamzdeliai.

Kamila

Populiarus tvoros modelis. Ši tvora taip pat gaminama iš 20×20 mm storio vamzdelių. Vertikalūs vamzdeliai prie horizontalių privirinami iš vidaus, kad vaizdas iš abiejų pusių būtų vienodas.

Castle Garden

Šis gražus tvoros modelis gaminamas iš 20×20 mm storio vamzdelių. Vertikalūs vamzdeliai prie horizontalių C formos profilių (40×40 mm) privirinami iš vidaus, kad vaizdas tiek iš kiemo, tiek iš gatvės pusės būtų vienodas. Smailių antgalių išmatavimai: aukštis-110 mm, plotis-50 mm.

Tvoros elementas

Visi tvoros elementai karštai cinkuoti, dažomi milteliniu būdu taip užtikrinant tvoros ilgaamžiškumą.

tvoros išsimokėtinai, terasos išsimokėtinai

Mūsų partneris

Jūsų patogumui už mūsų Jums suteiktas paslaugas galite mokėti ir dalimis!

Siūlome jums tik aukščiausią kokybę

Mūsų montuojama produkcija atitinka pačius aukščiausius tvoros segmentų, spynų, vartų automatikos , terasos profilių ir terasinių lentų Europinius standartus