Skardinės tvoros

Kokybiškos Skardinės Tvoros

Vertikali omega

Ilgaamžė tvora iš 0,7 mm cinkuotos skardos! Labai modernus, tvirtas ir populiarus tvoros modelis. Visi tvoros elementai cinkuoti ir nudažyti po surinkimo gamykloje. Galimas ir viengubas dengimas. Tarpai tarp tvoralenčių įmanomi nuo 5 iki 90 mm.

ROL tipo tvora

Tvoralentės storis 1,2 mm! Visi tvoros elementai tvirti, cinkuoti ir nudažyti milteliniu būdu, tad ilgaamžiškumas garantuojamas. Tarpai tarp tvoralenčių įmanomi nuo 5 iki 60 mm. Galima tvoralentėmis dengti ir iš abiejų pusių.

Horizontali omega

Gaminama iš 0,7 mm cinkuotos skardos! Populiarus tvoros modelis. Galimas dengimas iš abiejų šonų. Visi tvoros elementai cinkuoti ir nudažyti po surinkimo gamykloje Jūsų pasirinkta spalva iš RAL paletės. Tarpai tarp tvoralenčių įmanomi nuo 5 iki 90 mm.

Žaliuzi tipo Tvora

Populiarus tvoros modelis gaminamas iš 0,4- 0,7 mm cinkuotos skardos, dažomas gamykloje po surinkimo. Pagal kliento pageidavimą tarpai tarp tvoralenčių gali būti įvairūs.

Laser cut

Tokio tipo tvora gaminama iš 3 mm cinkuotos skardos lakšto kuriame lazerio pagalba išpjaunamas Jūsų pasirinktas vaizdas. Veliau dažomas milteliniu būdu Jūsų pasirinkta spalva.

Rombas

Tvoros dizainas labai panašus i “žaliuzi” tipo tvoros, tačiau išsiskiria tuo, kad skardos lankstinys gali būti įvairaus pločio: platus, siauras, masyvus. Tarpai tarp tvoralenčių taip pat gali būti įvairūs. Tvora iš abiejų pusių atrodo vienodai.

Tvoros elementas

Visi tvoros elementai tvirtinami gamykloje į iš anksto paruoštas, automatiniu šaltuoju būdų išmuštas skyles, o tai leidžia pasiekti tvoros elementų tikslumą 100 %

tvoros išsimokėtinai, terasos išsimokėtinai

Mūsų partneris

Jūsų patogumui už mūsų Jums suteiktas paslaugas galite mokėti ir dalimis!

Siūlome jums tik aukščiausią kokybę

Mūsų montuojama produkcija atitinka pačius aukščiausius tvoros segmentų, spynų, vartų automatikos , terasos profilių ir terasinių lentų Europinius standartus