Tvoros

Siūlome jums

Rinkitės kokybę – rinkitės Lietuvišką gaminį

kodėl?

Metalinių tvorų ilgaamžiškumą lemia tai, kaip jos buvo pagamintos, iš ko jos buvo pagamintos, kaip buvo surinktos, kaip buvo dažomos ir kaip sumontuotos. Visų šitų procesų visuma lemia tai, kiek Jūsų tvora Jums tarnaus, kokią apsaugą ir estetinį vaizdą sukurs. Kadangi sklypo aptvėrimas yra gan nemaža investicija, kiekvienas klientas nori kokybės! Lietuvoje gaminami tvoros segmentai turi visus šiuos aukštus reikalavimus: cinkuotos skardos storis siekia nuo 0,7 mm iki 1,2 mm, kiekviena tvoralentė tvirtinama su kniedėmis į iš anksto paruoštas, automatizuotu šaltuoju būdu išmuštas profilių ir tvoralenčių skyles. Būtent tai leidžia pasiekti 100 % tikslų skydo surinkimą. Pilnai surinktas tvoros skydas nudažomas milteliniu būdu dar gamykloje, o tik tada saugiai nugabenamas į objektą montavimui. Jūsų patogumui tvoros segmentų ir stulpų spalvą galite rinktis iš visos RAL spalvų paletės.

Galerija

Investicija Ilgam

Visi suprantame, kad investuodami į kokybišką metalinę tvorą ja džiaugsimės ilgus metus su minimalia priežiūra, o statydami medinę tvorą turėsime veiklos ją dažydami, impregnuodami ir laikui bėgant ji atrodys neestetiškai ir galų gale ją reikės keisti. Tai atsakykite sau į vieną klausimą: kam už tvorą mokėti du kartus?

Dar viena alternatyva medinėms tvoroms

Kalbant apie ilgaamžiškumą reikėtų paminėti ir tvoras iš medžio-plastiko kompozito. Jų sudėtyje net 60 % medžio dulkių. Gaminys pilnai ekologiškas, atsparus atmosferos poveikiui ir kenkėjams. Pasirinkę tokią tvorą ja džiaugsitės ilgus metus su minimalia priežiūra. Galite rinktis iš penkių Jums siūlomų atspalvių:

tvoros išsimokėtinai, terasos išsimokėtinai

Mūsų partneris

Jūsų patogumui už mūsų Jums suteiktas paslaugas galite mokėti ir dalimis!

Siūlome jums tik aukščiausią kokybę

Mūsų montuojama produkcija atitinka pačius aukščiausius tvoros segmentų, spynų, vartų automatikos , terasos profilių ir terasinių lentų Europinius standartus