Terasosmedžio kompozito terasos

Pamirškite rūpesčius – rinkitės poilsį

Pristatome Jums aukščiausios klasės medžio-plastiko kompozito terasas. Tai puiki alternatyva medinėms terasoms, kadangi turi medžiui būdingą išvaizdą ir pojūtį. Jų sudėtyje net 60 % perdirbtos medienos, 30 % polimerų ir 10 % kitų priedų kurie apsaugo Jūsų terasą nuo atmosferos poveikio. Pilnai sertifikuotas, pagamintas Europoje, ekologiškas gaminys be aplinkai kenksmingų priedų. Galime tik pabrėžti šio gaminio privalumus: didelis patvarumas, minimali priežiūra (nereikia kaskart impregnuoti, užtenka tik nuplauti su vandeniu), neslidus paviršius, atsparus kenkėjams, nepūvantis, neturintis pašinų, atsparus drėgmei ir UV spinduliams. Terasa montuojama ant medžio kompozito sijų arba ant cinkuoto metalo karkaso kuris yra atsparus aplinkos poveikiui. Pamirškite rūpesčius ir mėgaukitės poilsiu prestižinėje terasoje ilgus metus.

Terasos Lenta - Light

Light – tai populiarus terasos lentos profilis. Lengvas, bet tuo pačiu labai tvirtas. Galima naudoti terasoms, pavėsinėms, balkonams, sodo takeliams. Siūlome išsirinkti Jūsų eksterjerui tinkamiausią atspalvį:

Balta

ruda

Tamsiai ruda

Pilka

Tamsiai pilka

Terasos Lenta - strong natural

Strong Natural – labai tvirtas, pilnaviduris profilis su medžiui būdinga medžio faktūra. Daugiausiai naudojamas visuomeniniuose objektuose kur yra didelis žmonių srautas, bet dėl savo natūralios išvaizdos tinkamas ir privatiems objektams.

Balta

ruda

Tamsiai ruda

Pilka

Tamsiai pilka

Terasos Lenta - strong Classic

Strong Classic – tvirtas, pilnaviduris terasos profilis. Tai klasikinis terasos modelis kuris dėl savo tvirtumo dažniausiai naudojamas lauko kavinėse, restoranuose, viešbučiuose ir kituose objektuose kur yra intensyvesnis žmonių srautas. Tinkamas ir didelėms terasoms privačiuose objektuose.

Balta

ruda

Tamsiai ruda

Pilka

Tamsiai pilka

Terasos Lenta - Nordic

Nordic – labai populiarus profilis tiek privačiuose, tiek visuomeniniuose objektuose. Mėgstamas dėl savo tvirtumo ir gilesnės medžio faktūros. Siūlome Jums populiariausias šio gaminio spalvas:

ruda

Tamsiai ruda

Tamsiai pilka

Galerija

tvoros išsimokėtinai, terasos išsimokėtinai

Mūsų partneris

Jūsų patogumui už mūsų Jums suteiktas paslaugas galite mokėti ir dalimis!

Mokėkite tik vieną kartą

Džiaukitės terasa visą gyvenimą be rūpesčių