Privatumo politika

Mums rūpi Jūsų privatumas
Įvadas

UAB “Konteta” yra atsakinga už šio tinklalapio vartotojų asmens duomenų rinkimą, apdorojimą ir naudojimą, taip kaip numatyta nacionaliniuose ir Europos Sąjungos teisės aktuose. Mes renkame, apdorojame ir naudojame Jūsų asmens duomenis laikydamiesi šios privatumo politikos ir galiojančių teisės aktų nuostatų. Kokius asmens duomenis mes renkame ir naudojame?

 

Asmens duomenys

Asmens duomenimis laikoma individuali informacija apie asmenines ar faktines aplinkybes. Tai apima visą informaciją apie tapatybę, pvz., vardas, pavardė, el. pašto adresas ar gyvenamosios vietos adresas. Tuo tarpu, informacija, kurios negalima susieti su Jūsų tapatybe (pvz., Internetinės paslaugos naudotojų skaičius), nelaikoma asmenine informacija.

Mūsų internetinėmis paslaugomis galite naudotis neatskleisdami savo tapatybės ir nepateikdami asmens duomenų. Tačiau teikiant kai kurias paslaugas, Jūsų asmeniniai duomenys bus renkami. Mes renkame, kaupiame ir naudojame duomenis daugiausiai tam, kad būtų įmanoma naudotis šio tinklapio paslaugomis, pateikti informaciją pagal Jūsų užklausas.


Asmeninės informacijos saugojimas ir tvarkymas

Informacija apie Jus bus saugoma specialiai techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis apsaugotuose serveriuose. Visi asmeniniai duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, perėmimo, pakeitimo ar platinimo, užtikrinama, kad pašaliniai asmenys  neturi prieigos prie šių duomenų.


Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Iš esmės mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją tik siekdami įgyvendinti Jūsų pageidaujamas paslaugas. Jei tokių paslaugų teikimui turėtume naudotis išorinių paslaugų teikėjų paslaugomis, jų prieiga prie duomenų taip pat būtų skirta tik minėtoms paslaugoms teikti. Naudodamiesi techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis, užtikriname duomenų apsaugos taisyklių laikymąsi, taip pat jų laikytis įpareigojame ir savo išorės paslaugų teikėjus.

Be to, mes nesuteikiame duomenų tretiesiems asmenims be aiškiai išreikšto Jūsų sutikimo, ypač reklamos tikslais. Jūsų asmens duomenų perdavimas vyksta tik tuomet, jei patys sutikote su duomenų perdavimu arba jei mes privalome tai daryti laikydamiesi teisės aktų,  administracinių ar teisminių sprendimų. Informacija gali būti teikiama teisėsaugos, reagavimo į ekstremalias situacijas ar intelektinės nuosavybės teisių apsaugos tikslais.


Mūsų tinklapio naudojimas informacija apie Jūsų kompiuterį

Kiekvieną kartą, kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, nepriklausomai nuo registracijos, mes renkame šią informaciją apie Jūsų kompiuterį: kompiuterio IP adresą, naršyklės užklausą ir šios užklausos laiką. Be to, perduotų duomenų būklė ir kiekis įrašomi kaip šios užklausos dalis. Mes taip pat renkame informaciją apie naudojamos naršyklės rūšį ir versiją bei kompiuterio operacinę sistemą. Mes fiksuojame iš kokio tinklapio buvote nukreipti į mūsų internetinį tinklapį. Jūsų kompiuterio IP adresas saugomas tik tuo metu, kol naršote mūsų tinklapyje, o po to ištrinamas arba anonimizuojamas sutrumpinta forma. Likę duomenys saugomi ribotą laiką.

Mes naudojame šiuos duomenis, kad būtų užtikrintas internetinės paslaugos veikimas, taip pat, kad būtų aptiktos ir pašalintos klaidos, nustatytas internetinio pasiūlymo naudojimas ir atlikti pataisymai bei patobulinimai.


Slapukų naudojimas

Mūsų internetiniame tinklapyje – kaip ir daugelyje tinklalapių – naudojami slapukai. Slapukai yra maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje su tam tikrais nustatymais ir duomenimis, skirtais keistis tarp mūsų tinklapio ir jūsų naršyklės. Slapuke paprastai yra informacija apie domeno, iš kurio buvo išsiųstas slapuko failas, pavadinimą, taip pat slpauko amžius ir raidinis skaitmeninis identifikatorius.

Slapukai leidžia mums atpažinti Jūsų kompiuterį ir iš karto atitinkamai paruošti nustatymus. Slapukai padeda mums tobulinti internetinę paslaugą ir pasiūlyti jums geresnę, labiau individualizuotą paslaugą.

Slapukai, kuriuos naudojame, yra vadinamieji sesijos slapukai, jie automatiškai ištrinami po naršymo sesijos pabaigos.

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus. Tačiau Jūs galite išjungti slapukų saugojimą arba nustatyti, kad naršyklė praneštų Jums, kai siunčiami slapukai. Atkreipkite dėmesį, kad atsisakę išsaugoti slapukus, mūsų internetinėmis paslaugomis  galėsite naudotis ribotai arba išvis negalėsite.


Google Analytics

Mes naudojame „Google Analytics“ statistinei analizei. „Google Analytics“ yra „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio analizės paslauga, 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94034, JAV („Google“). „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius failus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojatės tinklapiu. Slapuko sugeneruota informacija apie Jūsų naudojimąsi šiuo tinklapiu bus perduodama „Google“ serveriui JAV ir ten saugoma. Tačiau, jei šiame tinklapyje bus įjungtas IP anonimizavimas,  jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus siunčiamas į „Google“ serverį JAV ir ten sutrumpinamas. „Google“ šio tinklapio operatoriaus vardu  naudos šią informaciją, kad įvertintų  naudojimąsi šiuo tinklapiu, sudarytų ataskaitas apie  veiklą tinklapyje ir  tinklapio operatoriui teiktų kitas paslaugas, susijusias su tinklapio ir interneto naudojimu. IP adresas, kuris iš Jūsų naršyklės bus perduotas „Google Analytics“, nebus susietas su kitais „Google“ duomenimis. Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui pasirinkę atitinkamus naršyklės programinės įrangos nustatymus; tačiau atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju galbūt negalėsite naudotis visomis šio tinklapio funkcijomis. Jūs taip pat galite užkirsti kelią „Google“ rinkti slapukų sugeneruotus duomenis apie Jūsų naudojimąsi tinklapiu (įskaitant Jūsų IP adresą) ir šių duomenų apdorojimui, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.


Google AdWords

Mes naudojame „Google AdWords“ internetinės reklamos programą ir konversijų stebėjimą kaip „Google AdWords” dalį. „Google Conversion Tracking” yra „Google Inc.” teikiama analizės paslauga (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV, “Google”). Slapukas bus nustatytas, jei į mūsų tinklapį pateksite per „Google” skelbimą. Šie slapukai nustos galioti po 30 dienų, jie nėra naudojami asmeniniam identifikavimui. Jei apsilankote tam tikrose mūsų tinklapio dalyse, o slapuko galiojimo laikas dar nesibaigęs, „Google“ ir mes galime atpažinti, kad spustelėjote skelbimą ir buvote nukreipti į mūsų tinklapį. Kiekvienas „AdWords“ užsakovas gauna atskirą slapuką, t. y. slapukų negalima atsekti per „AdWords“ užsakovų tinklapius. Iš konversijos slapukų gauta informacija naudojama generuoti konversijų statistiką „AdWords“ reklamos užsakovams, kurie pasirinko konversijų stebėjimą.  Reklamos užsakovai sužino bendrą vartotojų, kurie spustelėjo jų skelbimą ir buvo nukreipti į konversijų stebėjimo puslapį, skaičių. Tačiau jie negauna jokios informacijos, leidžiančios asmeniškai identifikuoti vartotojus. Todėl negalima susieti asmens duomenų su vartotojo duomenimis. Jei norite išjungti konversijų stebėjimo slapukus, galite atitinkamai nustatyti savo naršyklę, kad ji blokuotų slapukus iš domeno: „googleadservices.com”.


Socialinės žiniasklaidos kanalai

Mūsų internetiniame tinklapyje yra nuorodų į socialinius tinklus „Facebook“, „Instagram“ . Nuorodas galite atpažinti iš atitinkamos paslaugos teikėjo logotipo.

Paspaudus nuorodas, atidaromi atitinkami socialinės žiniasklaidos tinklapiai, jiems ši Privatumo politika nėra taikoma. Išsamesnė informacija apie atskiruose socialinės žiniaslaidos tinklapiuose galiojančias privatumo politikos nuostatas pateikta atitinkamose kiekvieno tiekėjo duomenų apsaugos deklaracijose.

 

Nuorodos į kitus tinklapius


Mūsų internetiniame tinklapyje yra nuorodų į kitus tinklapius. Šios nuorodos paprastai yra atitinkamai pažymėtos. Mes neturime jokios įtakos tų tinklapių turiniui ir kokiu mastu jie  atitinka galiojantiems duomenų apsaugos teisės aktams. Todėl rekomenduojame pasidomėti tų tinklapių vykdoma privatumo politika.


Duomenų subjektų teisės

Jūs turite teisę gauti informaciją apie mūsų turimus duomenis apie Jus, taip pat, jei reikia, galite reikalauti ištaisyti, blokuoti arba ištrinti šiuos duomenis. Jūsų sutikimas dėl asmenių duomenų tvarkymo gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.


Kontaktai
UAB “Konteta”
Sodų g., 4-1, Pagynės k., Kauno raj.,
Tel.: +370 (630) 80777